eklogika-kentra 680 341471 035545

ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΔΔΕ 2018

Συγκεντρωτικά αποτελέσματα 

για την εκλογή Διοικητικού Συμβουλίου της

Ένωσης Διαιτολόγων Διατροφολόγων Ελλάδος

 

 

ΣΥΝΟΛΟ Αττικής Αν.Μ.Θρ. Κ. Μακ Κρήτη Ν.Αιγαίο Δ. Ελλάδα Θεσ 1 Θεσ 2
Ψήφησαν 319 102 13 104 37 10 13 21 19
Έγκυρα 302 94 13 104 35 7 12 19 18
Λευκά 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Άκυρα 17 8 0 0 2 3 1 2 1

 

Περιφέρεια ΨΗΦ ΕΓΚΥΡΑ ΑΚΥΡΑ ΛΕΥΚΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΙ Ανεξαρτητο Υποψήφιος
Μαλαχάς
Δ. ΕΛΛΑΔΑ 13 12 1 0 10 1 1
ΑΜΘ 13 13 0 0 8 3 2
Ν.ΑΙΓΑΙΟ 10 7 3 0 7 0 0
ΑΤΤΙΚΗ 102 94 8 0 73 14 7
ΘΕΣΣΑΛΙΑ 1 21 19 2 0 16 2 1
ΘΕΣΣΑΛΊΑ 2 19 18 1 0 17 1 0
ΚΡΗΤΗ 37 35 2 0 29 4 2
Κ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 104 104 0 0 89 13 2
  319 302 17 0 249 38 15
Α κατανομή         5 0 0
Β κατανομή         1 0 0
Γ κατανομή         0 1
σύνολο ΕΔΡΕΣ         6 1 0

 

 

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 129 ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 108
ΤΣΙΟΥΔΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 107
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 100
ΥΔΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 71
ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 45
ΖΟΥΜΠΑΝΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 31 ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ
     
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 43 ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 28
ΛΑΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23
ΠΑΦΙΛΗ ΖΩΗ 17
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 12
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 10
ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 14 ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ
     
Συγκρότηση ΔΣ
     
Πρόεδρος   ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Αντιπρόεδρος   ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
Γ.Γραμματέας   ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Ταμείας   ΤΣΙΟΥΔΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Μέλη   ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
    ΥΔΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΖΟΥΜΠΑΝΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

ΑΜΘ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ Πανταζής Τάκας
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Δρένου Δέσποινα
ΤΑΜΙΑΣ Κυριατζίδου Αθανασία
   
ΑΤΤΙΚΗ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ Μίαρη Παναγιώτα
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ Μιχαήλ Μαριέττα
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Πίγγιου Ειρήνη
ΤΑΜΙΑΣ Σκουφάς Στάθης
ΜΕΛΗ Κάρτσωνας Στάθης
  Ίσαρη Γεωργία
  Λάζου Ευγενία
   
ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ Γκέρκη Ελευθερία
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ρέβελου Δώρα
ΤΑΜΙΑΣ Λειβαδίτη Σίσσυ
   
ΘΕΣΣΑΛΙΑ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τζέκος Θωμάς
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Γιαννακούλα Ελένη
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ευαγγέλου Ιωάννα
ΤΑΜΙΑΣ Μακρής Κωνσταντίνος
   
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ Λεμπέσης Παναγιώτης
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ Παπαναστασίου Πολυξένη-Μαρία
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Αθανασιάδης Ελευθέριος
ΤΑΜΙΑΣ Σταύρου Σταυρινή
ΜΕΛΗ Κόκκινος Νικόλαος
  Μπαϊρακτάρη Μαρκέλλα
  Καραΐσκου Αυγή
   
Ν. Αιγαίο
ΠΡΟΕΔΡΟΣ Χρύσα Καραγιάννη
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ματίνα Πουλλή
ΤΑΜΙΑΣ Λήδα Παπακωνσταντίνου
   
ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ
Αστερίου Ελένη
Γίδας Αποστολος
Τζιράρκας Δημητρης

voting-paper-ballots

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ 
για την εκλογή Περιφερειακών Συμβουλίων 
Ένωσης Διαιτολόγων Διατροφολόγων Ελλάδος
2018


Για Περιφερειακό Συμβούλιο Αττικής 
(εκλέγονται 7)

   ΨΉΦΟΙ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΑΡΗ 42
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΚΟΥΦΑΣ 23
ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΑΡΗ 19 
ΕΙΡΗΝΗ ΠΙΓΓΙΟΥ 11
ΜΑΡΙΕΤΤΑ (ΜΑΡΙΑ) ΜΙΧΑΗΛ 11
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΡΤΣΩΝΑΣ 9
ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΑΖΟΥ  8 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΙΡΑΡΚΑΣ 7
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ 7
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 6
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΛΥΝΟΣ 5

 

Για Περιφερειακό Συμβούλιο Ανατολικής Μακεδονίας Θράκης
(εκλέγονται 3)

 

    ΨΗΦΟΙ ΕΔΡΕΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΔΡΕΝΟΥ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ) 8 1
ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΙ 4 2
       
       
ΔΡΕΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 8  
ΚΥΡΙΑΤΖΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 3  
ΤΑΚΑΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 3  

 

Για Περιφερειακό Συμβούλιο Κεντρικής Μακεδονίας

(εκλέγονται 7)

    ΨΉΦΟΙ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 57
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 37
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 26
ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ 23
ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 22
ΣΤΑΥΡΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥ 18
ΑΥΓΗ ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ 11

 

Για Περιφερειακό Συμβούλιο Δυτικής Ελλάδος
(εκλέγονται 3)

  ΨΉΦΟΙ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΚΕΡΚΗ 6
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 6
ΘΕΟΔΩΡΑ ΡΕΒΕΛΟΥ 6

 

Για Περιφερειακό Συμβούλιο Θεσσαλίας
(εκλέγονται 4)

    ΒΟΛΟΣ ΛΑΡΙΣΣΑ ΣΥΝΟΛΟ
ΘΩΜΑΣ ΤΖΕΚΟΣ 12 12 24
ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ 7 7 14
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 9 3 12
ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1 3 4

 

Για Περιφερειακό Συμβούλιο Κρήτης
(εκλέγονται 7)

  ΨΉΦΟΙ
ΜΑΝΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ 19
ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΣΑΟΥΤΗ 15
ΛΕΒΑΝΤΙΑ  ΑΔΑΜΑΚΗ 7
ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 7
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΥΡΟΥΠΗ 7
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ 5
ΟΛΓΑ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ 5
ΧΑΡΙΣ ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗ  5
ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ 2

 


Για Περιφερειακό Συμβούλιο Νοτίου Αιγαίου
(εκλέγονται 3)

    ΨΗΦΟΙ
ΧΡΥΣΑ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 9
ΛΗΔΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5
ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΟΥΛΛΗ 5

eklogika-kentra 680 341471 035545

ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΔΔΕ 2018

Συγκεντρωτικά αποτελέσματα 

για την εκλογή Διοικητικού Συμβουλίου της

Ένωσης Διαιτολόγων Διατροφολόγων Ελλάδος

 

 

ΣΥΝΟΛΟ Αττικής Αν.Μ.Θρ. Κ. Μακ Κρήτη Ν.Αιγαίο Δ. Ελλάδα Θεσ 1 Θεσ 2
Ψήφησαν 319 102 13 104 37 10 13 21 19
Έγκυρα 302 94 13 104 35 7 12 19 18
Λευκά 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Άκυρα 17 8 0 0 2 3 1 2 1

 

Περιφέρεια ΨΗΦ ΕΓΚΥΡΑ ΑΚΥΡΑ ΛΕΥΚΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΙ Ανεξαρτητο Υποψήφιος
Μαλαχάς
Δ. ΕΛΛΑΔΑ 13 12 1 0 10 1 1
ΑΜΘ 13 13 0 0 8 3 2
Ν.ΑΙΓΑΙΟ 10 7 3 0 7 0 0
ΑΤΤΙΚΗ 102 94 8 0 73 14 7
ΘΕΣΣΑΛΙΑ 1 21 19 2 0 16 2 1
ΘΕΣΣΑΛΊΑ 2 19 18 1 0 17 1 0
ΚΡΗΤΗ 37 35 2 0 29 4 2
Κ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 104 104 0 0 89 13 2
  319 302 17 0 249 38 15
Α κατανομή         5 0 0
Β κατανομή         1 0 0
Γ κατανομή         0 1
σύνολο ΕΔΡΕΣ         6 1 0

EDDE

Αγαπητοί συνάδελφοι,

Καθώς με τις επικείμενες εκλογές της ερχόμενης Κυριακής τελειώνει η θητεία του παρόντος ΔΣ για να εκλεγεί το νέο οφείλω με χαρά να κάνω έναν απολογισμό.

Diatrofologoi EDE FB cover final3

 

Παιδί Διατροφή & Ανάπτυξη” την Κυριακή 22/4/2018 στο Ξενοδοχείο Wyndham Grand Athens.

Είσοδος Δωρεάν

voting-paper-ballots

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ 
για την εκλογή Κεντρικού Διοικητικού Συμβουλίου και Εξελεγκτική Επιτροπή 
Ένωσης Διαιτολόγων Διατροφολόγων Ελλάδος

Για Διοικητικό Συμβούλιο

Συνδυασμός ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
ΓΚΕΡΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑ
ΛΑΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
ΠΑΦΙΛΗ ΖΩΗ
ΤΣΙΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΥΔΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Συνδυασμός ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΙ

ΖΟΥΜΠΑΝΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΟΥΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΟΥΣΤΟΥΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΥΡΙΑΤΖΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΝΖΕΙΜ ΤΟΝΙ
ΠΑΜΠΑΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΠΕΠΑΣ ΑΛΕΞ
ΣΑΡΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΤΑΚΑΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Ανεξαρτητος Υποψήφιος

ΜΑΛΑΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Για Εξελεγκτική Επιτροπή

ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΓΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΖΙΡΑΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

EDDE

Αγαπητοί συνάδελφοι,

Εξαιτίας των αργιών του Πάσχα έπειτα από σχετική απάντηση του δικηγόρου του συλλόγου παρατείνεται έως και αύριο 10/4 έως την ώρα κλεισίματος των τραπεζικών συναλλαγών η δυνατότητα τακτοποίησης των οικονομικών οφειλών για συμμετοχή στις εκλογές στις 22/4/18. Επισημαίνεται ότι οι εκλογικοί κατάλογοι θα οριστικοποιηθούν για τυχόν ενστάσεις 10 μέρες πριν τις εκλογές.

Εκ μέρους του ΔΣ

voting-paper-ballots

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ 
για την εκλογή Περιφερειακών Συμβουλίων 
Ένωσης Διαιτολόγων Διατροφολόγων Ελλάδος
2018


Για Περιφερειακό Συμβούλιο Αττικής 
(εκλέγονται 7)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΛΥΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΑΡΗ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΡΤΣΩΝΑΣ
ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΑΖΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΑΡΗ
ΜΑΡΙΕΤΤΑ (ΜΑΡΙΑ) ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΙΓΓΙΟΥ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΚΟΥΦΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΙΡΑΡΚΑΣ

 

Για Περιφερειακό Συμβούλιο Ανατολικής Μακεδονίας Θράκης
(εκλέγονται 3)

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ  
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΡΕΝΟΥ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΝΩΜΕΝΟΙ  ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΙ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑΤΖΙΔΟΥ
 
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΑΚΑΣ
 

 

Για Περιφερειακό Συμβούλιο Κεντρικής Μακεδονίας
(εκλέγονται 7)

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΥΓΗ ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ
ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Για Περιφερειακό Συμβούλιο Δυτικής Ελλάδος
(εκλέγονται 3)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΚΕΡΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ ΡΕΒΕΛΟΥ

 

Για Περιφερειακό Συμβούλιο Θεσσαλίας
(εκλέγονται 4)

ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ
ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΘΩΜΑΣ ΤΖΕΚΟΣ

 

Για Περιφερειακό Συμβούλιο Κρήτης
(εκλέγονται 7)

ΛΕΒΕΝΤΙΑ ΑΔΑΜΑΚΗ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΝΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΥΡΟΥΠΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ
ΕΙΡΉΝΗ ΜΑΣΑΟΥΤΗ
ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ
ΟΛΓΑ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ
ΧΑΡΙΣ ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗ 


Για Περιφερειακό Συμβούλιο Νοτίου Αιγαίου
(εκλέγονται 3)

ΧΡΥΣΑ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΛΗΔΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΟΥΛΛΗ

Μπορείτε να δείτε που ψηφίζετε εδώ

Μπορείτε να δείτε τους εκλογικούς καταλόγους εδώ

Σελίδα 1 από 17

Επικοινωνία

til τηλ: 2109966896

fax φαξ: 2111830565

email info@ed-de.gr

map  Λεβιδίου 23

       Αθήνα 10442

       Ελλάδα

ΔΣ ΕΔΔΕ

Πρόεδρος: Κανελλάκης Σπυρίδων

Αντιπρόεδρος: Σωτηρίου Μάλαμας

Γραμματέας: Παπαδοπούλου Ελπίδα

Ταμίας: Μαλαχάς Κωνσταντίνος

Μέλη:

Μανωλαράκης Μανώλης
Σουπιός Ιωάννης
Ανδρουλάκη Νίκη

Συνδεθείτε μαζί μας

Κοινωνικά δίκτυα

facebookFacebook

twitterTwitter

youtubeYoutube 

Σύνδεση

Δεν είναι δυνατή η σύνδεαση